Spolek přátel severské zvěře Aby univerzita byla víc než jen škola.

Winterlis 2023

Chceš lépe poznat ostatní členy Spolku v netradičním prostředí?

Chceš zjistit víc o tom, jaké akce Spolek vlastně pořádá?

Chceš zažít spoustu zábavy a zimních radovánek?

Chceš se naučit dovednosti, které se ti budou hodit při organizování aktivit i v životě?

Schází tvému iglú vířivka a chtěl by sis ji vyrobit?

O co jde?

WInterLIS (neboli Zimní Lehce Improvizované Setkání) je stmelovací akce pro Spolek přátel severské zvěře a přátele Spolku přátel severské zvěře. Můžeš se těšit na spoustu tradičních i netradičních zimních aktivit, zajímavé workshopy, na organizované hry i neorganizovanou zábavu. A hlavně na ostatní přátele (přátel) severské zvěře, které jsi možná ve školním prostředí neměl tolik příležitostí poznat.

Kdy to bude?

Akce proběhne od 9. do 12. února 2023. (Čtvrtek až neděle.)

Kde?

Chalupa Průzračný potok, na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor.

Za kolik?

1200–2000 Kč

Rádi bychom, aby akce byla cenově dostupná pro každého, kdo má o účast na víkendovce zájem. Ceny všeho jsou ale vysoké, proto se účastnickým poplatkům nevyhneme. Podle svých finančních možností od tebe tedy pro účast budeme potřebovat uhrazení účastnického poplatku v uvedeném rozsahu. 1200 Kč je pro nás jakési minimum, abychom uhradili základní náklady na akci. Z více peněz si budeme moct dovolit zajistit zajímavější program, více mňamy jídlo a další vylepšení akce, abychom vám mohli nabídnout ještě víc cool zážitky. (Vše se ale rozdělí rovnoměrně, neznamená to, že když zaplatíš víc, budeš mít lepší jídlo jen ty.)

Organizátoři akci připravují bez nároku na odměnu.

V ceně je zahrnuto

Přihláška

Přihlásit se Kapacita akce je naplněna, přijímáme náhradníky.
Kapacita akce je ~15 účastníků a 5 organizátorů.

Na koho se můžete těšit?

Storno podmínky

Při odhlášení

Pokud by vám účast znemožnily zdravotní problémy spojené s COVID-19 nebo bychom akci zrušili my, vrátíme vám celou uhrazenou částku.

Sponzorství akce

Pokud jsi příznivcem Spolku, dává ti tahle akce smysl a chceš ji podpořit, můžeš na akci finančně přispět a stát se jejím sponzorem. Pomůžeš tak rozvoji dalších organizátorů, Spolku a jeho budoucnosti. Za odměnu třeba můžeme dát tvou fotku všem účastníkům na polštář nebo jiné trhlé přání, které tě napadne. :) Vyplň přihlášku a zaškrtni možnost, že se chceš stát sponzorem. Výše tvého dárku je zcela na tobě.

Jak nás kontaktovat?

Můžeš nám napsat na email winterlis@fi.muni.cz.

Moc rád bych jel, ale nemohu si dovolit dát za akci 1200 Kč

Nechtěli bychom, aby se cena akce stala jediným důvodem, proč by ses nemohl zúčastnit. Neváhej se nám tedy ozvat a zkusíme to nějak vymyslet.