Spolek přátel severské zvěře Aby univerzita byla víc než jen škola.

Jaké jsou možnosti zapojení?

Jak se zapojit do organizace akce?

Každá akce má svá specifika a její organizace probíhá trochu jinak. Nejlepší je napsat na kontaktní email dané akce, nebo se domluvit s někým, kdo ji organizuje.

Zde je seznam rolí, které akce typicky nabízejí, takže si můžeš udělat představu, co organizace obnáší.

Člen A-týmu akce

Jako áčko se budeš aktivně podílet na přípravě celé akce od A do Z – chodit na porady, plánovat a vymýšlet program, testovat, shánět materiál, realizovat, sbírat zpětnou vazbu.

Tato role obnáší přípravu cca 4 měsíce před akcí.

A-tým

Člen B-týmu akce

Pokud si netroufáš na přípravu akce, můžeš se zapojit jako béčko. Nebudeš se podílet na vymýšlení programu, jen přijdeš na akci a budeš vypomáhat, s čím bude potřeba. Například na nějakém herním stanovišti.

B-tým

Tester

Ať už jde o hry na akcích nebo úlohy v KSI, než k tomu pustíme středoškoláky, je potřeba to otestovat. Můžeš si přijít zahrát hru, nebo si zkusit vyřešit informatické úlohy a dát nám zpětnou vazbu.

Tester

Fotograf

Umíš to s foťákem? Bezva! Na každé akci potřebujeme někoho, kdo to všechno zdokumentuje.

A-tým

Grafik

Čas od času se nám hodí někdo, komu není grafika cizí a rád si s ní hraje. Například při vytváření ikonek úloh do KSI.