Spolek přátel severské zvěře Aby univerzita byla víc než jen škola.

Naše akce

Co organizujeme?

Korespondenční seminář z informatiky

KSI, neboli Korespondenční Seminář z Informatiky, je celoroční soutěž pro středoškoláky z České i Slovenské republiky organizovaná studenty Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Cílem semináře je seznámit řešitele se zajímavými oblastmi informatiky a procvičit programátorské, matematické a logické myšlení. Seminář je uzpůsoben jak pro úplné začátečníky, kteří si na jednoduchých příkladech procvičí danou problematiku, tak pro zkušenější řešitele, kteří se pokusí pokořit hlavní soutěžní úlohy.

KSI

Chci organizovat Chci se stát řešitelem

InterSoB

InterSoB je zábavná a poučná jednodenní soutěž středoškolských studentů, při které mají možnost podívat se netradičním způsobem do zákulisí Masarykovy univerzity, vyzkoušet si své schopnosti v mnoha různých oblastech, udělat si s kamarády zajímavý výlet po Brně a v neposlední řadě také poměřit svoje síly s dalšími týmy.

InterSoB

Chci organizovat Jsem středoškolák a chci soutěžit

K-SCUK

K-SCUK je společné soustředění pro řešitele seminářů IBISKSI Masarykovy univerzity. Na soustředění se snažíme rozvíjet řešitele seminářů po odborné stránce, abychom si ale od objevování tajů biologie a informatiky také chvíli odpočinuli, do soustředění zařazujeme bohatý zážitkový program. Soustředění je uzpůsobené tak, aby si na své přišli informatici i biologové. Vězte, že u nás se nudit nebudete!

K-SCUK

Chci organizovat

Poznej FI

Víkendová akce, během které si účastníci mohou zažít život na Fakultě informatiky. Vyzkouší si, jak probíhá studium informatiky na vysoké škole a v odborných workshopech připravených fakultními laboratořemi nahlédnou do několika zákoutí informatiky. Čekají je také netradiční informatické hry, během kterých poznají fakultu tak trochu jinak.

Poznej FI

Chci organizovat Jsem středoškolák a chci se zúčastnit

InterLoS

InterLoS je pětihodinová internetová týmová soutěž. Týmy řeší zadané, různě obtížné úlohy, které jsou šifrovacího, logického nebo programovacího charakteru. Řešení odevzdávají prostřednictví webové stránky, která je okamžitě ověřuje. Za správně vyřešené úlohy získávají týmy body, které okamžitě ovlivňují jejich pořadí na výsledkové listině.

InterLoS

Chci organizovat Chci soutěžit

Naskoč na FI

Naskoč na FI je online seminář určený pro studenty nově nastupující na Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. Cílem semináře je představit budoucím prvákům témata z informatiky a vysokoškolského prostředí, která jim ulehčí začátek studia.

Naskoč na FI

Chci organizovat Chci naskočit

Schrödingerův gril

Jednodenní akce, která probíhá tradičně v červnu v atriu Fakulty informatiky. Grilování, kytara a volná zábava. Vítán je každý přítel fakulty.

Gril

wInterLIS

WInterLIS (neboli Zimní Lehce Improvizované Setkání) je stmelovací akce pro Spolek přátel severské zvěře a přátele Spolku přátel severské zvěře. Můžeš se těšit na spoustu tradičních i netradičních zimních aktivit, zajímavé workshopy, na organizované hry i neorganizovanou zábavu. A hlavně na ostatní přátele (přátel) severské zvěře, které jsi možná ve školním prostředí neměl tolik příležitostí poznat.

InterJelen

Nepravidelná akce, jejíž cílem je prostě se pobavit a odpočinout si. Hraní deskovek, koukání na filmy, nebo něco úplně jiného.

Tvoje akce

Máš šílený nápad? V hlavě ti leží myšlenka na jinou akci, kterou bys na fakultě chtěl vidět? Hledáš tým lidí, kteří ti ji pomohou zorganizovat?

Ozvi se nám!